Opracowania naukowo-techniczne


Uznaje się, że informacja jest obecnie najcenniejszym zasobem. Otacza nas tak wiele informacji, w tym profesjonalnych informacji technicznych, że nie jesteśmy w stanie znaleźć treści, które rzeczywiście mogą być dla nas przydatne. Opracowanie tzw. stanu wiedzy w danym obszarze nie jest więc zadaniem łatwym. Trzeba nie tylko wiedzieć gdzie i jak szukać, ale także umieć syntetycznie zestawić znalezione treści. Dla najlepszego nawet inżyniera w zakładzie przemysłowym jest to zadanie niemożliwe do wykonania w natłoku pozostałych, bieżących prac związanych z produkcją odlewów. Czy inżynier ma czas w pracy czytać publikacje naukowe i techniczne? Czy ma czas brać udział w konferencjach naukowych i technicznych? Przeszukiwać bazy danych? Nie!!! A dla nas jest to „chleb powszedni”.
Jeśli więc Ty lub Twoja firma potrzebujecie wiedzy na konkretny temat, skontaktuj się z nami a my:

  • dokonamy gruntownego przeglądu najnowszego stanu wiedzy w ustalonym obszarze;
  • opracujemy syntetyczny, ale wyczerpujący raport wraz z profesjonalnym wykazem literatury;
  • przygotujemy i przedstawimy w przystępny sposób zebraną wiedzę w postaci szkolenia / warsztatów dla Twojej kadry inżynierskiej;
  • przygotujemy Cię w ten sposób do rozmowy z potencjalnymi dostawcami technologii, materiałów itp., opracowywania wniosków o dofinansowanie i innych działań, w których znajomość aktualnego stanu wiedzy jest kluczowa.odlewnictwo opracowania naukowo techniczne

Jeśli czujesz brak wiedzy w jakimś obszarze, a brak czasu nie pozwala Ci zająć się jego eksploracją, skontaktuj się z nami a my zrobimy to dla Ciebie.
Nie pozwól, aby brak czasu powodował, że Twoja firma coraz bardziej funkcjonować będzie na peryferiach rozwoju techniki. Jeśli o czymś nie wiesz, nigdy tego nie wykorzystasz!

♦ Odlewnictwo - opracowania naukowo-techniczne ♦
strzałka do góry