Optymalizacja technologii


Zbyt duży poziom wybrakowanych odlewów? Ciągła niestabilność jakości odlewów? Zbyt wiele zmiennych w procesie powoduje szum informacyjny? Powodem mogą być błędy w technologii. Często rutynowe podejście w odlewni powoduje, że nawet dość oczywiste powody problemów jakościowych mogą być długo niezauważone. Ponadto, na ogół przeładowany obowiązkami zespół technologów nie ma czasu ani sił, aby kompleksowo zająć się problemem, próbując, często metodą prób i błędów, znaleźć rozwiązanie. Niestety, nie zawsze skutecznie.
Jeśli więc Ty lub Twoja firma potrzebujecie wsparcia w konkretnym zakresie, skontaktuj się z nami a my:

  • przeprowadzimy audyt wybranych procesów i/lub wyrobów;
  • przeanalizujemy istniejące dane procesowe, a także przeprowadzimy własne badania i analizy dla poszerzenia wiedzy o procesach;
  • znajdziemy potencjalne źródła niedoskonałości i wad odlewów;
  • w pełnej współpracy z inżynierami Twojej odlewni, zaproponujemy rozwiązania;
  • pomożemy zmodyfikować technologię, wesprzemy w opracowaniu dokumentacji technologicznej i będziemy nadzorować jej wdrożenie.optymalizacja technologii odlewniczych

Nie musisz się wstydzić, że Twoi inżynierowie nie są w stanie rozwiązać niektórych problemów jakościowych. Być może brakuje im czasu na zdobywanie najnowszej wiedzy w pewnych obszarach, którą posiadamy my i możemy ich wspomóc.
Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie dla optymalizacji technologii Twoich odlewów.

♦ Odlewnictwo - optymalizacja technologii ♦
strzałka do góry